Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    Jako mořská panna  Potřeby pro mermaiding  Proměňujeme dětské sny ve skutečnost 

 

POŠTOVNÉ

70 KČ PŘES ZÁSILKOVNU

120 KČ PŘES ČESKOU POŠTU

ROZVOZ PO KOLÍNĚ ZDARMA

 

**************

 

 

 

 

Nenašli jste tu správnou velikost pro vás? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Tel: 604 494 023

PO - NE, 9:00-21:00

Mail: obchod@jakomorskapanna.cz

 

 

 

PARTNERSTVÍ

 

Statický banner 180x150

 

 


Soutěž
Vánoční soutěž

Vánoční soutěž je ukončena. Výhercem libovolného plaveckého setu ZDARMA se stala Lenka Ptáčková. Gratulujeme!!!

25.11.2019, Jako mořská panna

vanocni_soutez

 

Pravidla soutěže „Vánoční soutěž“ 
 
1.  Organizátorem soutěže je společnost Jako mořská panna, se sídlem Raisova 191, Kolín 28002  IČO 76339157 (dále jen „organizátor“). Organizátor organizuje soutěž o věcné ceny s názvem „Vánoční soutěž" (dále jen „soutěž“), a to v období od 16. 11. 2019 do 25. 11. 2018 (dále jen „soutěžní období“). Soutěž je zveřejněna na webových stránkách www.jakomorskapanna.cz (dále jen „webové stránky soutěže“). 
 
2. Tato úplná pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu soutěžního období na webové stránce soutěže. Organizátor neodpovídá za úplnost výtažku z těchto pravidel soutěže, který může být ve zkrácené verzi komunikován na propagačních či jiných materiálech v souvislosti se soutěží, včetně online prostředí. Tato pravidla jsou v rámci soutěže považována za jediná úplná a konečná. Účast v soutěži je dobrovolná a účastník svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s jejími pravidly. Tato pravidla, soutěž a právní vztahy mezi organizátorem a soutěžícími se řídí právním řádem České republiky. 
 
3. Tato soutěž je určena všem fyzickým osobám, které jsou starší 18 let a trvale žijí na území České republiky a v ostatních zemích Evropské unie. Konkrétní fyzická osoba se může do soutěže registrovat pouze jednou po celé období trvání soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a rodinní příslušníci. Pokud bude organizátorem zjištěna účast zaměstnance nebo rodinného příslušníka zaměstnance, bude tento ze soutěže vyloučen. Ze soutěže jsou dále vyloučeni všichni soutěžící, kteří jakýmkoliv způsobem nevyhoví těmto pravidlům nebo je poruší. Organizátor je dále oprávněn rozhodnout o vyloučení všech soutěžících, u nichž je dáno důvodné podezření, že v soutěži uplatňují nekalé, podvodné nebo nečestné praktiky. Vyloučením ze soutěže ztrácí soutěžící nárok na předání výhry, a to bez náhrady. Vyloučen ze soutěže je dále každý soutěžící, který se do soutěže přihlásí více než jedenkrát s pozměněnými údaji o své osobě. 
 
4. Soutěž probíhá online na facebookové stránce "Jako mořská panna - prodej". 

5. Podmínky účasti v soutěži:

  1. Být fanouškem FB stránky "Jako mořská panna - prodej"
  2. Zkopírovat do komentáře odkaz na plavecký set mořské panny z obchodu www.jakomorskapanna.cz, který byste si v případě výhry vybrali a napsat, komu byste ho darovali 
  3.  Sdílet soutěž veřejně na svých stránkách 

Do soutěže budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří splní všechny podmínky uvedené v bodu 5. pravidel soutěže.   
 
 6. Do soutěže je organizátorem vložena 1 cena. Výherce obdrží libovolný set mořské panny z nabídky internetového obchodu www.jakomorskapanna.cz.
 
6. Výherce bude vylosován pomocí commentpicker.com dne 25.11.2019 a jeho jméno bude tentýž den zveřejěno na stránkách www.jakomorskapanna.cz.  Výherce bude organizátorem kontaktován zprávou za účelem dohodnutí způsobu předání výhry.  
 
7. Práva a povinnosti Právo na výhru nevzniká v případě nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže soutěžícím. Organizátor si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění. Organizátor si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit z technických, obchodních nebo jiných důvodů. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a výhry není možné právně vymáhat. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny, než která je organizátorem stanovena. 
 
8. Cílem soutěže je zviditelnit společnost Jako mořská panna.