Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

logo    Jako mořská panna  Potřeby pro mermaiding  Proměňujeme dětské sny ve skutečnost 

 

Možnost vyzkoušení - Kolín

Po - Ne, 9:00- 22:00

 

 

 

 

 

 

Nenašli jste tu správnou velikost pro vás? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Tel: 604 494 023

Mail: obchod@jakomorskapanna.cz

 

 

PARTNERSTVÍ

 

 


FAQ - nejčastější otázky
Odpovědi na nejčastější otázky

1. Co je to mermaiding?

Mermaiding je sport, plavání s monoploutví v obleku mořské panny (dívky) / fishboy (chlapci). Jedná se o zážitkové plavání, druh zábavy. Dítě se zároveň učí tzv. delfínovému plavání, kdy posiluje svaly na celém těle. V zahraničí je tento druh plavání velmi oblíbený, v ČR je jeho popularita na vzestupu.

 

2. Je zboží určené jen k plavání nebo je možné ho použít i na hraní na suchu?

Jedná se o sportovní potřeby a výrobky jsou určené primárně k plavání (delfíní styl plavání). Nicméně lze je využít též na hraní na suchu.

 

3. Co vše potřebuji koupit, aby dcera / syn mohl plavat jako mořská panna / fishboy?

K plavání je nezbytné koupit monoploutev v odpovídající velikosti. Dále je možné přikoupit návlek (ocas) a plavky, které zajistí, že se dítě bude cítit jako opravdová mořská panna / fishboy.

 

4. Jaký je kvalitativní rozdíl mezi jednotlivými výrobky?

Prodáváme jen kvalitní, ověřené výrobky. Zároveň ale platí, že čím vyšší kvalita zpracování a použití materiálů, tím je cena vyšší. 

 

5. Objednali jsme si set jinde a zjistili jsme, že je set malý nebo nekvalitní. Co s tím?

Toto je častý problém ve chvíli, kdy zákazník nakoupí neoriginální výrobek u prodejce, který přeprodává zboží z Číny. Nejen že nesedí velikost, ale i kvalita těchto výrobků je velmi nízká a monoploutve praskají. Proto doporučujeme kupovat plavecké sety jen u ověřených prodejců. Nicméně, pokud se vám něco takového stane, napište nám nebo zavolejte, jaký výrobek jste zakoupili a co z toho nesedí (jestli jen monoploutev nebo i návlek). Pomůžeme vám k tomu dovybrat správné doplňky tak, aby jste plavecký set mohli dál využít. 

 

6. Jak poznám kvalitní monoploutev a návlek?

Vždy se ptejte na to, odkud se zboží dováží. Na trhu je dnes spousta prodejců, eshopů, které se tváří jako české firmy, nicméně většinou se jedná právě o prodej neoriginálních výrobků pocházejících z Číny. Mezi nejkvalitnější výrobce můžeme jednoznačně doporučit zn. Happy Tails (český výrobek), dále španělskou firmu Kuaki Mermaid, anglickou zn. Planet Mermaid a sportovní americkou zn. Finis. Pokud chcete mít záruku kvality, doporučujeme nakupovat na www.jakomorskapanna.cz.

 

7. Jaká je lepší monoploutev – neoprenová uni velikost nebo ta nastavitelná s popruhy kolem kotníků?

Pro plavání doporučuje především neoprenové monoploutve (Happy Tails, Planet Mermaid, Kuaki Mermaid). Lépe sedí na nohou, jsou pro plavání pohodlné. Někteří zákazníci si ale oblíbili nastavitelné monoploutve, tak je to spíš o preferenci každého zákazníka.

 

8. Co když si nemohu nebo neumím vybrat velikost?

Většinou platí, že pokud váháte mezi 2 velikostmi, doporučujeme vzít tu větší. Návlek by měl vždy sedět dobře v pase, bocích a neměl by být krátký. Pokud je návlek delší, většinou to nevadí. Jednoduše se nakrabatí u kotníků a máte jistotu, že vám z toho dítě tak rychle nevyroste. V případě, že chcete poradit, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky. Rádi vám poradíme.

Též je možné se objednat a výrobky vyzkoušet v Kolíně na adrese provozovny (po-ne).

 

9. Co když v nabídce nenajdu velikost, jakou bych potřeboval/a?

Pokud má vaše dítě atypickou velikost, kterou v nabídce nevidíte, kontaktujte nás. Pomůžeme vám najít vhodné řešení.

 

10. Co když po obdržení zásilky zjistím, že velikost nesedí / neodpovídá?

Pokud zjistíte, že jste zvolili nesprávnou velikost, je možné výrobek do 14 dnů od zakoupení vrátit na naši adresu. Ihned vám bez jakýchkoliv dalších dotazů pošleme výrobek nový nebo vám vrátíme peníze.

Pokud si nejste jisti, že stihnete výrobek odzkoušet do 14 dní od zakoupení (např. pokud to kupujete jako dárek k Vánocům), je možné se individuálně domluvit na delší době možnosti vrácení. Stačí toto napsat do poznámky k objednávce.

 

11. Dají se mezi sebou výrobky kombinovat? Například koupit si monoploutev od jedné firmy a návlek od druhé?

Ano, ve většině případů je to možné. Například do návleků od zn. Planet Mermaid pasuje velmi dobře  monoploutev od zn. Happy Tails Junior a obráceně. Pokud nad něčím takovým přemýšlíte, rádi vám s výběrem na míru poradíme, kontaktujte nás.

 

12. Od kolika let je vhodné učit dítě plavat s monoploutví?

Výrobky jsou určené primárně pro děti od 6let, plavce. Nicméně máme zkušenost, že i děti mladší, které vodu milují, se mohou naučit s ploutví plavat velmi rychle. V každém případě, ať už se jedná o plavce či neplavce, vždy je z bezpečnostních důvodů potřeba dohled dospělé osoby.

 

13. Pustí mě s ploutví plavat do veřejného bazénu nebo na koupaliště?

Ve většině bazénů je to už dnes možné, obzvláště ve větších městech. Nicméně doporučujeme před koupí ploutve kontaktovat bazén / koupaliště ve vašem městě a ověřit si to.

 

14. Dá se s ploutví plavat i v moři? Nebo je to jen bazénové záležitost?

Výrobky jsou určené primárně pro použití v bazénu. Lze je použít i v moři, ale je třeba počítat s tím, že v moři je plavání s ploutví výrazně náročnější.

 

 

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás mailem nebo telefonicky, rádi vám poradíme.

 

tým Jako mořská panna

www.jakomorskapanna.cz